Co získám?

 

5.jpg

Moderní vzhled a chytrý obsah

Mateřská-škola.cz Vás okamžitě spojí s rodiči svým moderním a intuitivním leyoutem. Web vzniká s ohledem na maximální uživatelskou přístupnost, díky čemuž může stránky ovládat skutečně každý. Spousta rodičů nemá motivaci chodit na stránky svých mateřských škol, jelikož jsou pro ně příliš komplikované nebo zde nenachází potřebné informace. S naším přehledným návrhem odpadají obavy na straně školy i na straně samotných rodičů, kteří k ovládání webu nepotřebují speciální technické znalosti. 

 

Zoom gallery

Přehledné informační sekce

Web již v základní verzi disponuje všemi potřebnými sekcemi, jako je jídelníček, školní řád, fotogalerie, kalendář akcí a podobně. Web lze navíc snadno rozšířit podle vašich potřeb. Rodiče i učitelé mají zásadní informace stále na očích a nemusí se spoléhat na další informační kanály. Přes náš redakční systém můžete navíc rozesílat důležité zprávy rodičům i na jejich e-mailové adresy. 

Zoom gallery

Podpora mobilních zařízení

Stránky lze pohodlnně prohlížet i na chytrých telefonech a tabletech, aniž byste přišli o zážitek a efektivitu prohlížení plnohodnotné verze. Stránky jsou tedy maximálně responzivní a plně se přizpůsobí zařízení, které právě používáte. Pryč jsou ty doby, kdy jste museli nezdravě mžourat na displeji telefonu, jen abyste zjistili, co mají Vaši školáčci dnes k obědu. Pakliže Vám z jakéhokoliv důvodu vyhovuje tradiční rozložení stránek při prohlížení na telefonu, můžete si jej nechat zapnuté. 

Zoom gallery

Redakční systém FONIO

Váš obsah můžete sami okamžitě spravovat pomocí chytrého redakčního systému Fonio, který je základním stavebním kamenem každého webu. Pro správu článků nemusíte umět programovat, dodávaný redakční systém tohle všechno zvládne za Vás. Na základech Fonia vznikají všechny naše weby a jsou to právě naši drazí zákazaníci, kteří nám pomáhají redakční prostředí každý den rozšižovat o nové funkce.